Potápění na Maledivách
Romantická dovolená na Maledivách
Luxusní dovolená Maledivy
Kapverdy - vlajka

Aktuální nabídka Ultra All Inclusive dovolené na Maledivách. ☀️ Last Minute Ultra All Inclusive zájezdy na Maledivy s neomezenou konzumací jídla, alkoholických i nealkoholických nápojů. Ultra All Inclusive pobyty letecky s ubytováním a službami v ceně levně. Maledivy 2020 / 2021.

1Maledivy.cz    >    

Ultra All Inclusive Maledivy - Maledivy 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Ultra All Inclusive Maledivy podle termínu

Atmosphere Kanifushi Maldives
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Lhaviyani Atol v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Atmosphere Kanifushi Maldives, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Košice, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 140480,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Minibar
  • Bar
  • Tenis
  • Fitness
  • Dětský bazén
 
Oblu Select At Sangeli
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Oblu Select At Sangeli, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Košice, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 126960,- Kč.
 
Oblu Select At Sangeli
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Oblu Select At Sangeli, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až čtvrtek 17. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 105780,- Kč.
 
Varu By Atmosphere
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Varu By Atmosphere, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až čtvrtek 17. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 105790,- Kč.
 
Oblu Select At Sangeli
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Oblu Select At Sangeli, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až neděle 20. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 127310,- Kč.
 
Oblu Select At Sangeli
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Oblu Select At Sangeli, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až pondělí 21. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 120700,- Kč.
 
Ozen By Atmosphere At Maadhoo
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Jižní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ozen By Atmosphere At Maadhoo, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až pondělí 21. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 237660,- Kč.
 
Ozen Reserve Bolifushi
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Jižní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ozen Reserve Bolifushi, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až čtvrtek 17. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 200790,- Kč.
 
Ozen Reserve Bolifushi
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Jižní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ozen Reserve Bolifushi, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až neděle 20. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 248240,- Kč.
 
Oblu Select At Sangeli
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Oblu Select At Sangeli, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 77070,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 676 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal