Potápění na Maledivách
Romantická dovolená na Maledivách
Luxusní dovolená Maledivy
Kapverdy - vlajka

Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives na Maledivách v lokalitě Severní Atol Male. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v maledivské lokalitě Severní Atol Male 2020.

1Maledivy.cz    >    
Severní Atol Male    >    

Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives - Severní Atol Male 2020

Vyhledávání zájezdů

Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives - Severní Atol Male na Maledivách

Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 8. listopad až sobota 21. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 101220,- Kč.
 
Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 11. listopad až čtvrtek 19. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 77420,- Kč.
 
Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. listopad až sobota 12. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Košice, s odletem za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 124590,- Kč.
 
Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až pondělí 7. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 77420,- Kč.
 
Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až úterý 8. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 74060,- Kč.
 
Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 74060,- Kč.
 
Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 74060,- Kč.
 
Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 77420,- Kč.
 
Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 101220,- Kč.
 
Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. prosinec až čtvrtek 17. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 77420,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Severní Atol Male podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal