Potápění na Maledivách
Romantická dovolená na Maledivách
Luxusní dovolená Maledivy
Kapverdy - vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Maledivách v prosinci 2020. Last Minute zájezdy na Maledivy za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci na Maledivách. Maledivy All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec na Maledivách.

1Maledivy.cz    >    

Dovolená na Maledivách - prosinec 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Maledivy v prosinci 2020

Huvafen Fushi
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Huvafen Fushi, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 40 %, v aktuální ceně 139100,- Kč.
 
Cocoon Maldives
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Lhaviyani Atol v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Cocoon Maldives, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 60400,- Kč.
 
Angaga Island Resort & Spa
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Atol Ari v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Angaga Island Resort & Spa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 47959,- Kč.
 • Fitness
 • Bar
 • Volejbal
 
Cocoa Island By Como
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Jižní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Cocoa Island By Como, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 132250,- Kč.
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Bar
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 • Wifi zdarma
 
One And Only Reethi Rah
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One And Only Reethi Rah, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 178340,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Volejbal
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 
Angsana Ihuru Resort And Spa
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Severní Atol Male v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Angsana Ihuru Resort And Spa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 78760,- Kč.
 
Hotel Safari Island Resort & Spa
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Atol Ari v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Safari Island Resort & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 73390,- Kč.
 
Hotel Sun Island Resort & Spa
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Atol Ari v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Sun Island Resort & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 54290,- Kč.
 
Hotel Sun Island Resort & Spa
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Atol Ari v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Sun Island Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 41790,- Kč.
 
Hotel Adaaran Club Rannalhi
Dovolená Maledivy v zimě 2020 v lokalitě Jižní Atol Male v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Adaaran Club Rannalhi, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 75790,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 869 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle měsíce odjezdu

Maledivy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal