Potápění na Maledivách
Romantická dovolená na Maledivách
Luxusní dovolená Maledivy
Kapverdy - vlajka

Palm Beach Resort And Spa s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Palm Beach Resort And Spa na Maledivách v lokalitě Lhaviyani Atol. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v maledivské lokalitě Lhaviyani Atol 2020.

1Maledivy.cz    >    
Lhaviyani Atol    >    

Palm Beach Resort And Spa - Lhaviyani Atol 2020

Vyhledávání zájezdů

Palm Beach Resort And Spa - Lhaviyani Atol na Maledivách

Palm Beach Resort And Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Lhaviyani Atol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palm Beach Resort And Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až neděle 4. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 77600,- Kč.
 
Palm Beach Resort And Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Lhaviyani Atol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palm Beach Resort And Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 77600,- Kč.
 
Palm Beach Resort And Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Lhaviyani Atol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palm Beach Resort And Spa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. říjen až pátek 23. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 67180,- Kč.
 
Palm Beach Resort And Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Lhaviyani Atol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palm Beach Resort And Spa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. říjen až úterý 27. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 67180,- Kč.
 
Palm Beach Resort And Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Lhaviyani Atol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palm Beach Resort And Spa, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 85400,- Kč.
 
Palm Beach Resort And Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Lhaviyani Atol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palm Beach Resort And Spa, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až pondělí 16. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 99060,- Kč.
 
Palm Beach Resort And Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Lhaviyani Atol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palm Beach Resort And Spa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až čtvrtek 12. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 60900,- Kč.
 
Palm Beach Resort And Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Lhaviyani Atol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palm Beach Resort And Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 13. listopad až sobota 21. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 54 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 79740,- Kč.
 
Palm Beach Resort And Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Lhaviyani Atol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palm Beach Resort And Spa, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Košice, s odletem za 60 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 102970,- Kč.
 
Palm Beach Resort And Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Lhaviyani Atol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palm Beach Resort And Spa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. listopad až středa 9. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 55610,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Lhaviyani Atol podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal