Potápění na Maledivách
Romantická dovolená na Maledivách
Luxusní dovolená Maledivy
Kapverdy - vlajka

Innahura Maldives Resort s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Innahura Maldives Resort na Maledivách v lokalitě Lhaviyani Atol. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v maledivské lokalitě Lhaviyani Atol 2020.

1Maledivy.cz    >    
Lhaviyani Atol    >    

Innahura Maldives Resort - Lhaviyani Atol 2020

Vyhledávání zájezdů

Innahura Maldives Resort - Lhaviyani Atol na Maledivách

Innahura Maldives Resort
Dovolená Maledivy 2020 - Lhaviyani Atol v 3hvězdičkovém ubytování Innahura Maldives Resort, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 17. červenec až neděle 26. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 63090,- Kč.
 
Innahura Maldives Resort
Dovolená Maledivy 2020 - Lhaviyani Atol v 3hvězdičkovém ubytování Innahura Maldives Resort, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 23. září až čtvrtek 1. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 71200,- Kč.
 
Innahura Maldives Resort
Dovolená Maledivy 2020 - Lhaviyani Atol v 3hvězdičkovém ubytování Innahura Maldives Resort, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 6. říjen až neděle 18. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 133 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 75660,- Kč.
 
Innahura Maldives Resort
Dovolená Maledivy 2020 - Lhaviyani Atol v 3hvězdičkovém ubytování Innahura Maldives Resort, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 147 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 75660,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Lhaviyani Atol podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal