Potápění na Maledivách
Romantická dovolená na Maledivách
Luxusní dovolená Maledivy
Kapverdy - vlajka

Innahura Maldives Resort s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Maledivách v lokalitě Lhaviyani Atol - Innahura Maldives Resort. Last Minute a All Inclusive pobyty v maledivské lokalitě Lhaviyani Atol 2020.

1Maledivy.cz    >    
Lhaviyani Atol    >    

Innahura Maldives Resort

Vyhledávání zájezdů

Innahura Maldives Resort podle termínu

Innahura Maldives Resort
Dovolená Maledivy 2020 - Lhaviyani Atol v 3hvězdičkovém ubytování Innahura Maldives Resort, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 16. leden až čtvrtek 30. leden, s dopravou letecky, z letiště Košice, s odletem za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 91870,- Kč.
 
Innahura Maldives Resort
Dovolená Maledivy 2020 - Lhaviyani Atol v 3hvězdičkovém ubytování Innahura Maldives Resort, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu neděle 28. červen až úterý 7. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 202 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 53270,- Kč.
 
Innahura Maldives
Rekreace na dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol, v ubytovacím zařízení Innahura Maldives s počtem hvězdiček: 3 od Dovolena.cz. Počet nocí 10, v termínu úterý 30. června 2020 do čtvrtek 9. července 2020. Přeprava letecky, s odletem za 204 dní, se stravou plná penze - letní first-minute zájezd za cenu 57020 CZK.
 
Innahura Maldives Resort
Dovolená Maledivy 2020 - Lhaviyani Atol v 3hvězdičkovém ubytování Innahura Maldives Resort, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu úterý 25. srpen až středa 2. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 260 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 63320,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Lhaviyani Atol podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal