Levně|Last Minute|Dovolená

Jižní Atol Male    >    

Hotel Embudu Village na Maledivách

Hotel Embudu Village s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená na Maledivách v lokalitě Jižní Atol Male - Hotel Embudu Village. Last Minute a All Inclusive pobyty v maledivské lokalitě Jižní Atol Male 2021.

Hotel Embudu Village - volné termíny

Hotel Embudu Village - Plná penze
★★★
 •  
 •  
  • 36 368 Kč

  Detail

  Nejnovější recenze: Dovolenou jsme vybírali také na základě recenzí, a polohy ostrůvku, kdy teda volba padla na Embudu village, hned po příjezdu nás všechno nadchlo ....Malinký ostrůvek splnil naše očekávání :-) , poloprázdné pláže , šnor...

  Dovolená Jižní Atol Male levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Embudu Village s délkou 10 dní, v termínu 8. červenec 2021 až 17. červenec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Plná penze, letní zájezd leteckou přepravou v ceně 36368 Kč.
  Hotel Embudu Village - Plná penze
  ★★★
 •  
 •  
  • 32 400 Kč

  Detail

  Nejnovější recenze: Dovolenou jsme vybírali také na základě recenzí, a polohy ostrůvku, kdy teda volba padla na Embudu village, hned po příjezdu nás všechno nadchlo ....Malinký ostrůvek splnil naše očekávání :-) , poloprázdné pláže , šnor...

  Dovolená Jižní Atol Male levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Embudu Village s délkou 10 dní, v termínu 11. září 2021 až 20. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Plná penze, podzimní zájezd leteckou přepravou v ceně 32400 Kč.

  Dovolenou Jižní Atol Male 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Maledivách. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Maledivy vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Maledivy vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Maledivách vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt na Maledivách si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Maledivách z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Česká republika 2021, dovolenou Dominikánská republika 2021, dovolenou Egypt 2021/2022 nebo například dovolenou Francie? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Chorvatsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Maledivách může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Maledivách si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Maledivách můžete také podle kvality: např Jižní Atol Male levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Maledivách pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jižní Atol Male nebo sekci dovolená s dětmi.