Potápění na Maledivách
Romantická dovolená na Maledivách
Luxusní dovolená Maledivy
Kapverdy - vlajka

Hard Rock Hotel Maldives s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hard Rock Hotel Maldives na Maledivách v lokalitě Jižní Atol Male. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v maledivské lokalitě Jižní Atol Male 2020.

1Maledivy.cz    >    
Jižní Atol Male    >    

Hard Rock Hotel Maldives - Jižní Atol Male 2020

Vyhledávání zájezdů

Hard Rock Hotel Maldives - Jižní Atol Male na Maledivách

Hard Rock Hotel Maldives
Dovolená Maledivy 2020 - Jižní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hard Rock Hotel Maldives, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu úterý 25. únor až čtvrtek 5. březen, s dopravou letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 84597,- Kč.
 
Hard Rock Hotel Maldives
Dovolená Maledivy 2020 - Jižní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hard Rock Hotel Maldives, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu pátek 28. únor až úterý 10. březen, s dopravou letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 42 % v aktuální ceně 122703,- Kč.
 
Hard Rock Hotel Maldives
Dovolená Maledivy 2020 - Jižní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hard Rock Hotel Maldives, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu neděle 8. březen až čtvrtek 19. březen, s dopravou letecky, z letiště Krakov, Vratislav, s odletem za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 75016,- Kč.
 
Hard Rock Hotel Maldives
Dovolená Maledivy 2020 - Jižní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hard Rock Hotel Maldives, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu pátek 20. březen až středa 1. duben, s dopravou letecky, z letiště Krakov, Katovice, s odletem za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 % v aktuální ceně 108763,- Kč.
 
Hard Rock Hotel Maldives
Dovolená Maledivy 2020 - Jižní Atol Male v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hard Rock Hotel Maldives, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pondělí 23. březen až úterý 31. březen, s dopravou letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % v aktuální ceně 67856,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Jižní Atol Male podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal