Potápění na Maledivách
Romantická dovolená na Maledivách
Luxusní dovolená Maledivy
Kapverdy - vlajka

Canareef Resort Maldives s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Canareef Resort Maldives na Maledivách v lokalitě Jižní Atol Male. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v maledivské lokalitě Jižní Atol Male 2020.

1Maledivy.cz    >    
Jižní Atol Male    >    

Canareef Resort Maldives - Jižní Atol Male 2020

Vyhledávání zájezdů

Canareef Resort Maldives - Jižní Atol Male na Maledivách

Canareef Resort Maldives
Dovolená Maledivy 2020 - Jižní Atol Male v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Canareef Resort Maldives, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 18. srpen až čtvrtek 27. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 59760,- Kč.
 
Canareef Resort Maldives
Dovolená Maledivy 2020 - Jižní Atol Male v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Canareef Resort Maldives, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 18. srpen až čtvrtek 27. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 74660,- Kč.
 
Canareef Resort Maldives
Dovolená Maledivy 2020 - Jižní Atol Male v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Canareef Resort Maldives, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. září až čtvrtek 17. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 74660,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Jižní Atol Male podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal