Potápění na Maledivách
Romantická dovolená na Maledivách
Luxusní dovolená Maledivy
Kapverdy - vlajka

Canareef Resort Maldives s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Canareef Resort Maldives na Maledivách v lokalitě Jižní Atol Male. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v maledivské lokalitě Jižní Atol Male 2020.

1Maledivy.cz    >    
Jižní Atol Male    >    

Canareef Resort Maldives - Jižní Atol Male 2020

Vyhledávání zájezdů

Canareef Resort Maldives - Jižní Atol Male na Maledivách

Canareef Resort Maldives
Dovolená Maledivy 2020 - Jižní Atol Male v 3hvězdičkovém ubytování Canareef Resort Maldives, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu úterý 19. květen až čtvrtek 28. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 85 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % v aktuální ceně 49000,- Kč.
 
Canareef Resort Maldives
Dovolená Maledivy 2020 - Jižní Atol Male v 3hvězdičkovém ubytování Canareef Resort Maldives, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. červenec až středa 29. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 147 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % v aktuální ceně 61600,- Kč.
 
Canareef Resort Maldives
Dovolená Maledivy 2020 - Jižní Atol Male v 3hvězdičkovém ubytování Canareef Resort Maldives, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pondělí 7. září až středa 16. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % v aktuální ceně 61600,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Jižní Atol Male podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal