Levně|Dovolená|Last Minute

Dovolená Maledivy 2023    >    

Informace o Maledivách s možností přidat odkaz - Maledivy 2023

Všeobecné informace o Maledivách s možností přidat odkaz. Počasí, ceny na Maledivách, informace o zájezdech a bezpečnost. Maledivy 2023.

Dovolená Maledivy 2023
Last Minute Maledivy

Maledivy - informace s možností přidat odkaz/url

Jak přidat odkaz

Chcete mít na webu 1maledivy.cz odkaz, PR článek, banner nebo jinou reklamu? Kontaktujte nás na reklama pro CK.

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající zájezdy na Maledivy především do destinací Atol Ari, Jižní Atol Male, Kaafu Atol, Lhaviyani Atol a Severní Atol Male naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Léky na dovolenou

Co si s sebou na dovolenou na Maledivy přibalit za volně prodejné léky? Nezapomeňte na pravidelně užívané léky, léky proti cestovní nevolnosti, vhodné přípravky chránící vaše tělo před slunečním zářením a léky na žaludek. Vhodné je si s sebou vzít malou lékárničku, obsahující i prostředky na ošetření drobných ran, léky na nachlazení a horečku a nezapomeňte také na přípravky proti hmyzu a hmyzímu bodnutí. Vaše lékárnička by měla obsahovat určitě také cestovní teploměr.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Maledivách jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny na Maledivách

Zajímají vás jak draho je na Maledivách? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené na Maledivách.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů na Maledivy můžeme doporučit weby Maledivy Last Minute nebo Last Minute Maledivy.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci na Maledivách naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí na Maledivách

Jaké je aktuální počasí na Maledivách se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o doméně 1maledivy.cz

Informace o doméně 1maledivy.cz a informace dalších doménách nejen o cestování naleznete v katalogu Jyn. Web jyn.cz obsahuje databázi zajímavých českých domén, které jsou většinou volné (pokud je již někdo nezaregistroval nebo původní majitel neprodloužil). Jedná se tedy o doménová jména, která již byla používaná, ale z důvodu neprodloužení nebo smazání čekají na další využití. Další zajímavé domény nejen z oblasti cestovního ruchu pak naleznete na stránkách zajímavé domény k prodeji.

Víkendové pobyty

Další možnosti dovolené a víkendových pobytů pro dva naleznete na víkendové pobyty pro dva.

Dovolenou Maledivy 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Maledivách. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Maledivy vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Maledivy vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Maledivách vybráním příslušných měsíců:

Pobyt na Maledivách si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Maledivách z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Egypt - informace o dovolené, Francie - informace o dovolené, Francouzská Polynésie - informace o dovolené nebo například dovolenou Guadeloupe - informace o dovolené? Další možností je třeba Chorvatsko - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Maledivách může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Maledivy letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Maledivách si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Maledivách můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Maledivách pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Maledivy nebo sekci dovolená s dětmi.