Levně|Last Minute|Dovolená

Bungalovy na Maledivách - Maledivy 2021

Aktuální nabídka ubytování na Maledivách v bungalovech levně 2021. Last Minute dovolená na Maledivách v bungalovech. Luxusní klimatizované bungalovy All Inclusive pro 2-6 osob levně. Maledivy 2021.

Bungalovy na Maledivách podle termínu

Adaaran Club Rannalhi - vodní bungalovy
★★★★
 
  • 74 890 Kč

Detail

Dovolená Jižní Atol Male, v 4hvězdičkovém ubytování - Adaaran Club Rannalhi - vodní bungalovy s délkou 9 dní, v termínu 25. říjen 2021 až 2. listopad 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, podzimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 74890 Kč.

Zobrazeno 1-1 z 1 nalezených

Dovolenou Maledivy 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Maledivy vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Maledivách vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Maledivách si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Maledivách žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Madeira bungalovy, Maledivy bungalovy, Malta bungalovy nebo například dovolenou Maroko bungalovy? Další možností je třeba Mauricius bungalovy.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.