Potápění na Maledivách
Romantická dovolená na Maledivách
Luxusní dovolená Maledivy
Kapverdy - vlajka

Hotel Safari Island Resort & Spa s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Safari Island Resort & Spa na Maledivách v lokalitě Atol Ari. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v maledivské lokalitě Atol Ari 2020.

1Maledivy.cz    >    
Atol Ari    >    

Hotel Safari Island Resort & Spa - Atol Ari 2020

Vyhledávání zájezdů

Hotel Safari Island Resort & Spa - Atol Ari na Maledivách

Hotel Safari Island Resort & Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Atol Ari v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Safari Island Resort & Spa, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až neděle 15. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 93190,- Kč.
 
Hotel Safari Island Resort & Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Atol Ari v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Safari Island Resort & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až neděle 15. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 69090,- Kč.
 
Hotel Safari Island Resort & Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Atol Ari v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Safari Island Resort & Spa, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 8. listopad až středa 18. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 68990,- Kč.
 
Hotel Safari Island Resort & Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Atol Ari v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Safari Island Resort & Spa, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. listopad až sobota 21. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 104690,- Kč.
 
Hotel Safari Island Resort & Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Atol Ari v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Safari Island Resort & Spa, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 11. listopad až pondělí 23. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 93190,- Kč.
 
Hotel Safari Island Resort & Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Atol Ari v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Safari Island Resort & Spa, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 13. listopad až pondělí 23. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 90290,- Kč.
 
Hotel Safari Island Resort & Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Atol Ari v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Safari Island Resort & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 15. listopad až pondělí 23. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 69090,- Kč.
 
Hotel Safari Island Resort & Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Atol Ari v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Safari Island Resort & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. listopad až pondělí 30. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 87690,- Kč.
 
Hotel Safari Island Resort & Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Atol Ari v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Safari Island Resort & Spa, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 98390,- Kč.
 
Hotel Safari Island Resort & Spa
Dovolená Maledivy na podzim 2020 v lokalitě Atol Ari v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Safari Island Resort & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 21. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 73790,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Atol Ari podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal